Welcome to my blog♥

Poncho požiada Annie o ruku

17. září 2011 v 16:01 | jamminkitty |  Anahi y Poncho
Je tu první povídka s názvem Poncho žádá Anahí o ruku!..Samozdrejme je o RBD..Jinak vypraví ji Anahí! :)..Krásné čtení,samozdřejmě mě potěší komentáře :)
No ne, nemohla jsem tomu uvěřit!!Poncho mě požádal o ruku!Snad se mi to jenom nezdá! Nemohla jsem ani nic říct,srdce mě bušilo jako splašené!Najednou se nadechl a tiše řekl:
,,Chceš se mnou sdílet celý svůj život?"
Začínala jsem se vzpamatovavat!..Moje blešička se mě ptá na takovou zasadní otázku!
Nevahala jsem s odpovědí a jasně jsem řekla:
,,Jasně chci,to je ..to je .. to se mi snad zdá.."Ježda víc sem se do toho zamotat nemohla! Ale on už věděl,co má udělat!Prostě mě obejmul!
Málem se mě z toho všechno podlomily kolena. Něžně jsme se políbili, pak jsme se na sebe podívali a usmáli se. Už to šlo ze mě všechno samo.
[Obrazek: hur4hs.jpg]
Nadechla jsem se a užuž jsem chtěla vyslovit, že ho miluji, otevřeli se dveře a kdo mohl stát ve dveřích?? .. Kdo jiný než Dul! Zrovna viděla to, jak si prstýnek prohlížím.. Kouknula jsem na ni a ona stála s otevřenou pusou.Asi jí došlo,že mě moje blešička požádala o ruku!
Jak jinak taky.. V tu chvíli nám přerušila tak romantickou chvíli, no ale já se ani nezlobila, byla jsem samou radostí tak plná, že by se do mě ani kousek hněvu nevešel! .. Poncho do mě trošku šťouchl a ja si ani neuvědomila, že se koukám zase na prstýnek.
Podívala jsem se na něj, očima ukázal na dveře a tak jsem se podívala zpátky na Dul. Furt stála s otevřenou pusou,oči vykulené a něco se tam změnilo. Ve dveřích stál další člověk s otevřenou pusou! Byl to Ucker!
A jak to bude pokračovat? :)..Dozvíte se příště!
Je to moje první povídka,takže tam budou urcite chyby→znáte to! :)
Jinak doufam, že se vám líbila:)
Zdroj:RBD.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama